[Fabularny] Zadanie "Fragmenty Rozrzuconej Wiary"
#1
Mam mały problem z tym questem jako że jestem już w trzecim akcie i nie mogę powrócić do Zatoki Buntu, a muszę spotkać się tam z Archiwistą, z którym podczas zamieszek jak się spotkałem to zaktualizowało zadanie i teraz jest napisane w dzienniku że trzeba spróbować później czy jakoś tak.
Dodam że wcześniej w drugim akcie też próbowałem ale w ogóle ten archiwista nie chciał mi udzielać takich informacji, krótko mówiąc nie zgadzał się.
Stąd moje pytanie czy ten quest będę mógł jeszcze rozwiązać wracając do tego calego archiwisty w Zatoce Buntu ... ?
Coś by się tu napisało
Odpowiedz
#2
Powinieneś móc wrócić do Zatoki w miarę upływu czasu (u mnie przynajmniej można było, ale nie od razu po rozpoczęciu aktu III). I musisz mieć przynajmniej umiarkowanie pozytywną reputację w Zatoce, tylko wtedy archiwista zechce z tobą pogadać. Więc jesli masz jeszcze jakieś zadanka w Zatoce, które mogłyby ci podnieść reputację (jeśli nie masz jej dobrej) to ok. A inaczej chyba sobie questa zablokujesz, ja przynajmniej nie znalazłam innego rozwiązania jak przekonać archiwistę.
Odpowiedz
#3
Podepnę się pod temat, bo dotyczy on mojego problemu.
Wykonuję zadanie FRAGMENTY ROZRZUCONEJ WIARY. Dostałem od archiwisty info gdzie jest pole bitwy, ale nie pojawia mi sie ono na mapie. Nawet jak przechodzę "Przeprawę jeleni bród" i idę na północ to nie ma nadal tej lokalizacji (a z tego co wiem powinna tam być). Czy któryś z NPC podaje gdzie ona dokładnie jest?
Odpowiedz
#4
Tak, musisz iść do świątyni Beratha w Jelenim Brodzie i pogadać z kapłanami. Wtedy lokacja będzie odblokowana na mapie.
Odpowiedz
#5
A przy którym queście przechodzi się do trzeciego aktu?
Odpowiedz
#6
Jak skończysz wątek główny w Zatoce Buntu. Będziesz musiał wrócić do Lady Webb. Ona da Ci jeszcze jedno zadanie i po nim następuje III akt.
Odpowiedz